Zajęcia pozalekcyjne

PONIEDZIAŁEK

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASY

GODZ.

SALA

UWAGI

JĘZYK POLSKI

 

Katarzyna Piątek

III BG

7.30 – 8.15

35

Zajęcia dodatkowe

JĘZYK ANGIELSKI

Maria Surma

4 AP

8.20 – 9.05

13

Kółko teatralne w j.angielskim

NAUCZANIE POCZ.

Ewa Kata

Klasa I
Szkoła Podstawowa

12.05 – 12.50

12

Zajęcia rozwijające „Mądra Główka”

MATEMATYKA

Małgorzata Skoczeń

Klasy III Gimnazjum

12.05 – 12.50

13

Przygotowanie do egzaminu

JĘZYK POLSKI

Grzegorz Wołoszyn

III DG

13.00 – 13.45

14

Zajęcia wyrównawcze

FIZYKA

Barbara Wośko

Wszyscy uczniowie

13.00 – 13.45

31

Poprawy

WARSZTATY TEATRALNE

Grzegorz Wołoszyn

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

Mała sala gim.

Warsztaty

WOS

Joanna Kantor

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

 

Konkursy, egzamin, poprawy

HISTORIA

Renata Cudziło

Szkoła Podstawowa

13.55 – 14.40

24

Konkursy, poprawy

JĘZYK ANGIELSKI

Edyta Starzomska

Gimnazjum

13.55 – 14.40

26

Zajęcia wyrównawcze

JĘZYK POLSKI

Marek Adamczyk

Klasa IV i VII B

13.55 – 14.40

 

Zajęcia wyrównawcze

JĘZYK POLSKI

Anna Machaj

II BG

13.55 – 14.40

14

Zajęcia dodatkowe

CHEMIA

Aneta Bedońska

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

32

Zajęcia dodatkowe

WTOREK

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASY

GODZ.

SALA

UWAGI

JĘZYK ANGIELSKI

Maria Surma

1 AP

7.30 – 8.15

12

Kółko teatralne w j.angielskim

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Piątek

III EG

13.00 – 13.45

35

Zajęcia dodatkowe

JĘZYK POLSKI

Grzegorz Wołoszyn

III AG

13.00 – 13.45

21

Zajęcia dodatkowe

MATEMATYKA

Małgorzata Skoczeń

III LO

13.55 – 14.40

13

Przygotowanie do matury

GEOGRAFIA

Joanna Jakubecka

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

30

Poprawy sprawdzianów

HISTORIA/WOS

Renata Cudziło

Gimnazjum

13.55 – 14.40

24

Poprawy

MATEMATYKA

Teresa Glinianowicz

III BG

13.55 – 14.40

23

Zajęcia dodatkowe

MATEMATYKA

Halina Stankiewicz

VII A

13.55 – 14.40

22

Zajęcia dodatkowe

BIOLOGIA

Anna Majdańska

Klasy LO

13.55 – 14.40

33

Zajęcia dodatkowe

CHEMIA

Zofia Igras

Klasy II Gimnazjum

13.55 – 14.40

32

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA SOCJOTERAPEUTYCZNE II

Katarzyna Pliszka-Mach

 

13.45 – 15.00

37

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Dorota Bednarz

Klasa I i IV

14.10 – 14.55

12

Zajęcia dodatkow

ŚRODA

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASY

GODZ.

SALA

UWAGI

JĘZYK POLSKI

Magdalena Maślach

III FG

13.00 – 13.45

 

Zajęcia dodatkowe

MATEMATYKA

Anna Kolasa

Gimnazjum

13.55 – 14.40

 

Kółko matematyczne

BIOLOGIA

Anna Majdańska

Klasy III Gimnazjum

13.55 – 14.40

33

Przygotowanie do egzaminu

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Monika Boryło

Gimnazjum

13.55 – 14.40

25

Uczniowie z opiniami

HISTORIA

Renata Cudziło

Gimnazjum

13.55 – 14.40

24

Rozwijanie zainteresowań, konkursy

MATEMATYKA

Teresa Glinianowicz

VII B

13.55 – 14.40

22

Zajęcia dodatkowe

HISTORIA

Marika Pawłowska

IV A

13.55 – 14.40

12

Zajęcia dodatkowe

KÓŁKO GIER PLANSZOWYCH

Marika Pawłowska

Klasa I i IV

13.55 – 14.40

12

 

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Umińska

VII A

13.55 – 14.40

 

Zajęcia wyrównawcze

WARSZTATY TEATRALNE

Grzegorz Wołoszyn

Wszyscy uczniowie

14.00 – 15.30

Mała sala gim.

Warsztaty

 CZWARTEK

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASY

GODZ.

SALA

UWAGI

METEMATYKA

Halina Stankiewicz

II CG

7.30 – 8.15

35

Zajęcia dodatkowe

GRY  PLANSZOWE

Marika Pawłowska

 

13.00 – 13.45

 

 

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Umińska

III CG

13.00 – 13.45

 

Zajęcia wyrównawcze

ZAJĘCIA SOCJOTERAPEUTYCZNE

Katarzyna Pliszka – Mach

 

13.45 – 15.00

 

 

CHEMIA

Ewa  Siepetowska

Klasy III Gimnazjum, VII A i B

13.55 – 14.40

32

Konsultacje

PRZYRODA

Anna Majdańska

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

33

Kółko zainteresowań

GEOGRAFIA

Joanna Jakubecka

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

30

Kółko zainteresowań

JĘZYK NIEMIECKI

Justyna Węgrzynowicz

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

25

Kółko zainteresowań

MATEMATYKA

Małgorzata Skoczeń

III LO

13.55 – 14.40

22

Przygotownie do matury

HISTORIA

Marika Pawłowska

Klasy II Gimnazjum

13.55 – 14.40

24

Poprawy

CHÓR SZKOLNY

Dorota Bednarz

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

10

 

JĘZYK ANGIELSKI

Marta Mazur-Dubaj

Klasa I i III LO

13.55 – 14.40

20

Zajęcia dodatkowe – p. rozszerzony

JĘZYK ANGIELSKI

Maria Surma

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

21

Zajęcia dodatkowe

PIĄTEK

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASY

GODZ.

SALA

UWAGI

CHEMIA

Ewa Siepetowska

Klasy III Gimnazjum

13.55 – 14.40

32

Przygotowanie do konkursów

JĘZYK ANGIELSKI

Ks. Adam Warchoł

Wszyscy uczniowie

13.55 – 14.40

21

Przygotowanie do konkursów