XIV REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dodane przez: Agnieszka Umińska
kategoria: Aktualności

3 grudnia 2016r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury miał miejsce finał konkursu recytatorskiego adresowanego dla uczniów gimnazjum z terenu powiatów: niżańskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas trzecich: Anna Janiec, Bartłomiej Kotwica, Aleksandra Kwiatkowska oraz Agata Smolińska. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą dojrzałością interpretacyjną, jak również niepowtarzalnym wyrazem artystycznym. Z naszego szkolnego grona, wyróżnienie otrzymali: Anna Janiec i Bartłomiej Kotwica.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ I WYRAŻAM GŁĘBOKI PODZIW ORAZ UZNANIE, GDYŻ WYKAZALI SIĘ NIE LADA ODWAGĄ, BY WYSTĄPIĆ PRZED TAK LICZNYM GRONEM! POWODZENIA W KOLEJNYCH POETYCKICH I PROZATORSKICH ZMAGANIACH!!!