Pracownicy szkoły

Administracja

ks. dr Tomasz OrzełDyrektor
mgr inż. Renata Siuzdakwicedyrektor, nauczyciel informatyki, AGH Kraków
  
Bożena Kułagaksięgowość
Dorota Gorczycakadry

Elżbieta Łyda

Klaudia Pustelnik

sekretariat

sekretariat

Kadra nauczycielska

Nauczyciel/przedmiot

Ukończona uczelnia/stopień awansu

Ewa Kata

Pedagogika wczesnoszkolna – nauczyciel dyplomowany

Barbara Żerdecka – bibliotekarz

WSP – Kraków, nauczyciel dyplomowany

Anna Majdańska – biologia

UJ Kraków – nauczyciel mianowany

Dorota Wolanin – biologia

UMCS – Lublin – nauczyciel dyplomowany

Aneta Bedońska – chemia

UMCS – Lublin – nauczyciel dyplomowany

Ewa Siepetowska – chemia

UMCS – Lublin – nauczyciel mianowany

Barbara Wośko – fizyka

Uniwersytet Rzeszowski – nauczyciel mianowany

Joanna Jakubecka – geografia

UMCS – nauczyciel dyplomowany

 

Kamila Borowicz – historia, WOS

Uniwersytet Rzeszowski – nauczyciel mianowany

 

Renata Cudziło – historia, WOS

WSP – Rzeszów – nauczyciel dyplomowany

Joanna Kantor – historia, WOS

Uniwersytet Łódzki – nauczyciel kontraktowy

Marika Pawłowska – historia, łacina

UJ – nauczyciel kontraktowy

Grzegorz Wołoszyn – język polski

AP – Kraków, nauczyciel mianowany

Marta Mazur-Dubaj – język angielski

Uniwersytet Warszawski – nauczyciel dyplomowany

 

ks. Adam Warchoł – język angielski

UMCS –  nauczyciel kontraktowy

 

Edyta Starzomska – język angielski

UMCS – nauczyciel kontraktowy

Maria Surma – język angielski

Uniwersytet Rzeszowski – nauczyciel kontraktowy

Agnieszka Pacholec-Agaiby – język niemiecki, język włoski

UMCS – nauczyciel mianowany

 

Justyna Węgrzynowicz – język niemiecki

UMCS –  nauczyciel dyplomowany

 

Anna Machaj – język polski, biblioteka

KUL – nauczyciel mianowany

Magdalena Maślach – język polski

Uniwersytet Rzeszowskii – nauczyciel mianowany

Agnieszka Umińska – język polski

Akademia Pedagogiczna – Kraków – nauczyciel mianowany

Małgorzata Piątek – j. polski

UJ – nauczyciel  dyplomowany

 

Teresa Glinianowicz – matematyka

UMCS – nauczyciel dyplomowany

Mariusz Kobylarz – matematyka

WSP Rzeszów – nauczyciel dyplomowany

Małgorzata Skoczeń – matematyka

Uniwersytet Rzeszowski – nauczyciel mianowany 

Halina Stankiewicz – matematyka

WSP Kraków – nauczyciel dyplomowany

Dorota Bednarz – muzyka, plastyka

UMCS, nauczyciel dyplomowany

Monika Boryło – pedagog

KUL- nauczyciel kontraktowy

Izabela Gierak – psycholog

KUL – nauczyciel mianowany

Katarzyna Pliszka – socjoterapeuta

KUL – nauczyciel dyplomowany

Joanna Borówka – wf

Uniwersytet Rzeszowski – nauczyciel dyplomowany

Dominika Grot – wf

AWF Warszawa – Filia Biała Podlaska – nauczyciel mianowany

Bartosz Orzechowski – wf

AWF Warszawa – Filia Biała Podlaska – nauczyciel mianowany

Magdalena Piróg – język niemiecki

nauczyciel  dyplomowany

Lucyna Iwaczczuk – ed. dla bezpieczeństwa

WSP Kraków – nauczyciel dyplomowany

 ks. Mariusz Kusiak nauczyciel religii

ks. Rafał Kusiak

 nauczyciel religii

 

Marta Radwańska – zajęcia techniczne

WSP Rzeszów – nauczyciel dyplomowany

 

Marta Radwańska – zajęcia techniczne

WSP Rzeszów – nauczyciel dyplomowany